KBN danexamens zondag 10 december 2017

Vandaag vonden in Sporthal de Sypel weer de KBN danexamens plaats.

Hieronder treft u de lijst met geslaagden aan. Alle geslaagden, van harte gefeliciteerd!

 

Lidnr Voorl Voornaam tv Achternaam Stijl Dan Uitslag
176921 C. Caitlin Beets Shotokan 4 1 Geslaagd
176409 D. Demi Huntelerslag Shotokan 4 1 Geslaagd
179190 G.P.L. Gino Philippen Shotokan 4 1 Geslaagd
180087 D. Davut Baysan Shotokan 4 1 Geslaagd
176089 K.P.M. Kim Lazeroms Shotokan 4 1 Geslaagd
179124 B.A. Bryan Luhukay Shotokan 4 1 Geslaagd
177244 R.H.A.C. Rincke de Vet Shotokan 4 1 Geslaagd
181433 K.T.B. Kristy Bults Shotokan 4 1 Geslaagd
178160 D.S. Darcy Amatkasan Shotokan 4 1 Geslaagd
177580 Z. Zayd Bouchiba Shotokan 4 1 Geslaagd
178547 L.L. Lars Adema Shotokan 1 Geslaagd
178546 A.D. Arjan Adema Shotokan 1 Geslaagd
179611 A. Arthur Feelders Shotokan 1 Geslaagd
179986 D. Davy Pol Shotokan 1 Geslaagd
179276 N.C. Nick Banus Shotokan 1 Geslaagd
162169 H.W. Hanneke Mes Kyokushinkai 4 FvdN 2 Geslaagd
177399 P.A. Alex Bankersen Kyokushinkai 4 FvdN 2 Geslaagd
162027 F. Fred Rijkes Kyokusinhkai 4 FvdN 2 Geslaagd
165442 G. Gijs Klous Kyokushinkai 4 FvdN 3 Geslaagd
175383 R.S. Robin Koersen Kyokushinkai 4 FvdN 3 Geslaagd
170068 R.D. Roman Voigt Kyokushinkai 4 FvdN 3 Geslaagd
177405 X.H. Xira Bontan Kyokushinkai 4 JvdH 1 Geslaagd
182143 I. Iris Bongertman Kyokushinkai 4 JvdH 1 Geslaagd
179482 J.C. Juan Castello Ignatia Kyokushinkai 4 JvdH 1 Geslaagd
173228 T. Tara van Steenis Kyokushinkai 4 JvdH 1 Geslaagd
180499 A. Arasj Khodadade Jahrome Inoue-ha Shito Ryu 1 Geslaagd
171875 S.T.C. Samantha van Lokven Inoue-ha Shito Ryu 3 Geslaagd
169425 H.J.C. Rick Maas Inoue-ha Shito Ryu 4 Geslaagd
180567 C.D. Can Deniz Altintas Wado Ryu 1 Geslaagd
179415 H.D. Niek Stegeman Wado Ryu 1 Geslaagd
182773 R.A.M. Ruud Karsten Wado Ryu 1 Geslaagd
179468 O.H. Olaf Steinbrecher Wado Ryu 1 Geslaagd
154869 C.C. Chris van Luijn Wado Ryu 1 Geslaagd
164260 N.J.G. Niels van Willigen Wado Ryu 1 Geslaagd
177952 D.M. Dennis Vermeer Gensei Ryu 1 Geslaagd
180747 I.M. Ilse Dekker Gensei Ryu 1 Geslaagd
179265 S.J.H. Susanne Komen Gensei Ryu 1 Geslaagd
174236 J.J.M. Jelle Komen Gensei Ryu 1 Geslaagd
173561 D.G. Davey Smit Gensei Ryu 1 Geslaagd
176998 L. Lisa Overeem Shotokan 4 1 Geslaagd
182208 M. Malisjha Eijkenboom Shotokan 4 1 Geslaagd
175054 J.C. Joey van Strien Shotokan 4 1 Geslaagd
177579 M.A. Mohammed Bouchiba Shotokan 4 1 Geslaagd
180374 L.L.A. Lallarifa Bakker Shotokan 4 1 Geslaagd
166916 M. Marit Duits Shotokan 4 1 Geslaagd
181629 R.S.L. Reynold ten Hoor Shotokan 4 1 Geslaagd
177726 B.J. Bert-Jan Arends Shotokan 2 Geslaagd
161786 F. Fatima Elhatri Shotokan 3 Geslaagd
176506 M.A. Martin van der Klooster Shotokan 3 Geslaagd
177629 P.M. Patrick Visser Kyokushinkai 4 FvdN 1 Geslaagd
169770 R.C. Robin Soekhan Kyokushinkai 4 FvdN 1 Geslaagd
181469 C.P.L. Caroline van Zoest Kyokushinkai 4 FvdN 1 Geslaagd
176030 P.J.M. Paul Meijer Kyokushinkai 4 FvdN 1 Geslaagd
171251 A. Arnold Brugge Kyokusinhkai 4 FvdN 1 Geslaagd
170878 G. Gijs Langenkamp Kyokushinkai 4 JvdH 3 Geslaagd
154481 T.G.O. Oscar Thijssen Kyokushinkai 4 JvdH 3 Geslaagd
173587 W. Willem Foppen Kyokushinkai 4 JvdH 3 Geslaagd
148712 J.J. Hans de Bruin Kyokushinkai 4 JvdH 3 Geslaagd
146971 A.W.A. Anne Schreurs Kyokushinkai 4 JvdH 3 Geslaagd
151153 G.E. Glenn Byron Kyokushinkai 2 Geslaagd
155227 H.A. Harmen Atze de Jong Kyokushinkai 2 Geslaagd
169097 P.G. Patrick Loeve Kyokushinkai 3 Geslaagd
170618 E. Esther van Alphen Kyokushinkai 3 Geslaagd
183414 G.L.J. Jim van Hulst Wado Ryu 1 Geslaagd
179246 D. Danny Hooghoff Wado Ryu 1 Geslaagd
144517 K. Kjeld van der Schaaf Wado Ryu 1 Geslaagd
182266 P. Patrick Bezemer Wado Ryu 1 Geslaagd
179327 E. Edwin Vermeer Gensei Ryu 2 Geslaagd
175527 W.J. Wim Zeeman Gensei Ryu 2 Geslaagd
167316 S. Sharon Appelman Gensei Ryu 2 Geslaagd
169293 K. Kevin de Goede Shotokan 4 2 Geslaagd
180609 D.N.O. Duncan Goulty Shotokan 4 2 Geslaagd
164095 S. Sebastiaan van Rossum Shotokan 4 2 Geslaagd
169883 H.H.H. Henry Trip Shotokan 4 3 Geslaagd
182923 P.W. Paul van den Broek Shotokan 4 3 Geslaagd
154522 M.J.P. Marco de Vries Shotokan 4 4 Geslaagd
177390 S. Sebastian Walrabenstein Kyokushinkai 4 FvdN 1 Geslaagd
176767 C.S. Chris Koersen Kyokushinkai 4 FvdN 1 Geslaagd
177224 E. Eden Otte Kyokushinkai 4 FvdN 1 Geslaagd
177627 J.J.W. Julian Nobbe Sportkarate 1 Geslaagd
173013 B.M. Bas van Gulpen Kyokushinkai 1 Geslaagd
173006 B. Bart Cohen Kyokushinkai 1 Geslaagd
174752 D.S. Daemy de Regt Kyokushinkai 1 Geslaagd
178780 L.H.A. Lisa de Haas Kyokushinkai 1 Geslaagd
181132 I.A.P. Ivor van Harten Kyokushinkai 1 Geslaagd
184078 R. Rick van der Weijden Kyokushinkai 1 Geslaagd
184076 R.M.S.B. Rodi Wahjudi Kyokushinkai 1 Geslaagd
179849 T. Trudie Stoppelenburg Kyokushinkai 1 Geslaagd
174593 J.J. Jaap Zijlstra Wado Ryu 2 Geslaagd
175296 T.I. Tycho Achten Wado Ryu 2 Geslaagd
156563 W.G.A. Wouter Janssen Wado Ryu 2 Geslaagd
178132 T.S. Tirza van Beemdelust Wado Ryu 2 Geslaagd
165643 S.H. Sjaak Noor Wado Ryu 2 Geslaagd
175357 R.J.J. Robin Huijer Shotokan 4 6 Geslaagd
173470 D.L. Loek Reeders Kyokushinkai 3 Geslaagd
140293 J. Jos van Roo Wado Ryu 4 Geslaagd