Uw mening is belangrijk! De Karate-do Bond Nederland vraagt alle leden om mee te doen aan een online onderzoek. Wij willen graag meer inzicht in hoe onze leden tegen de KBN aankijken, wat verwachtingen zijn, wat er wellicht beter kan, wat er nog mist et cetera.

Wilt u ons laten weten hoe tevreden u bent over onze dienstverlening en informatievoorziening? Met deze inzichten kunnen wij werken aan een verbeterde dienstverlening aan onze leden, zowel KBN scholen als individuele leden.

Uw gegevens worden strikt vertrouwelijk behandeld en anoniem verwerkt. Wij houden ons aan de Wet Bescherming Persoonsgegevens. Uw gegevens worden nooit en te nimmer met derden gedeeld. Ook wordt de verkregen data na verwerking niet verder bewaard.

Dit online onderzoek wordt gesplitst in twee delen: een aantal vragen voor aangesloten KBN scholen en een onderzoek voor de individuele karateka`s. Wij willen een dergelijk onderzoek voortaan 1x per jaar uitvoeren.

Het beantwoorden van de vragen kost u maar maximaal 10 minuten.

Help de KBN en deel uw mening!