Op Zondag 5 Maart 2023 hebben 3 bevriende karatescholen uit Breda en omgeving een jeugdtoernooi georganiseerd onder de naam ‘Baronie Karate Toernooi’.

De 3 karatescholen Karate-Do Youkou uit Breda, Shotokan Karate-Do Teteringen en Karate Vereniging Terheijden leverden gezamenlijk 37 jeugd Kata kandidaten en 24 jeugd Kumite kandidaten.

Er werd in verschillende poules gestreden op 2 velden, waarbij de prijsuitreiking direct na de poules plaatsvond. Ouders en familie in het publiek waren getuigen van de enthousiaste kinderen die hun prijzen in ontvangst namen, immers, iedere deelnemer ontving op zijn minst een medaille. De prijzen kwamen van de KBN sponsor Budgettrophy en waren uitstekend verzorgd.

Iedereen was zo enthousiast dat we het toernooi volgend jaar weer gaan organiseren.